شهروندی دومینیکا ICON مهاجر سیر ایرانیان

برنامه شهروندی دومینیکا

برنامه شهروندی دومینیکا

برنامه شهروندی دومینیکا

برنامه شهروندی دومینیکا

برنامه شهروندی دومینیکا از سال 1993 با موفقیت اجرا می شود. این برنامه به افراد و خانواده ها شهروندی و پاسپورت دوم غیر قابل فسخ می دهد. دومینیکا با نام رسمی مشترک المنافع دومینیکا یک کشور جزیره ای مستقل است که در شرق کارائیب واقع شده است. دومینیکا به خاطر طبیعت زیبا، کوه های سرسبز و خط ساحلی دیدنی اش شناخته شده است. دومینیکا یکی از زیباترین جزایر در دریای کارائیب با طبیعتی کاملاً دست نخورده در نظر گرفته می‌شود – دامنه‌های کوه‌های سبز زمردی به سواحل پر شور و اقیانوس ملایم کارائیب می‌رسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال اینستاگرام ما یا صفحه اول وب سایت مراجعه کنید

برنامه شهروندی دومینیکا

جزیره دومینیکا در دریای کارائیب مملو از حیات وحش، پیاده‌گردی‌های ماجراجویانه، و آبشارهای آبشاری است. تنها با 72056 ساکن، فضای زیادی برای کشف زیبایی های دست نخورده در این جزیره وجود دارد. برای جزیره ای که تنها 29 مایل طول و 16 مایل عرض دارد، دارای 12 آبشار خیره کننده است که محبوب ترین آنها آبشار ترافالگار است. به راحتی با تنها 10 دقیقه پیاده روی در دسترس است و همه می توانند از آن لذت ببرند. انگار که آبشار به اندازه کافی چشمگیر نبود، می توانید از پیاده روی در میان فضای سبز سرسبز لذت ببرید و انگشتان پای خود را در چشمه های آب گرم در راه فرو کنید.

برنامه شهروندی دومینیکا

دومینیکا به خانه های سنتی، محل دوستانه با مردم محلی است که خوشحال هستند که در مورد جزیره خود گپ بزنند و به شما در میان شیوه زندگی خود ارائه می دهند. نه تنها دومینیکا صدها هزار گردشگر را در سال جذب می کند، بلکه بی نظیر، بسیاری از آنها می خواهند به طور دائم در جزیره زندگی کنند. خوشبختانه برای آنها، شهروندی کشور توسط سرمایه گذاری (CBI) برنامه اجازه می دهد تا آنها را فقط انجام دهد، و همچنین کار و راه اندازی یک کسب و کار در دومینیکا.

برنامه شهروندی دومینیکا

مزایا: سفر بدون ویزا و بدون ویزا به بیش از 151 کشور و منطقه از جمله روسیه، چین، هنگ کنگ، سنگاپور، کشورهای شنگن و بریتانیا. هیچ الزامی برای اقامت فیزیکی تحت شهروندی دومینیکا با برنامه سرمایه گذاری وجود ندارد. هیچ مالیاتی بر ثروت، هدایا، ارث، درآمد خارجی، یا سود سرمایه وجود ندارد. شهروندی مادام العمر است، شما می توانید تابعیت خود را به نسل های آینده منتقل کنید. دومینیکا برای صلاحدید ارزش قائل است و دولت اسامی شهروندان جدید خود را به طور علنی اعلام نمی کند و به سرمایه گذاران و خانواده های آنها اجازه می دهد از تابعیت دوگانه خود به طور خصوصی برخوردار شوند.

برنامه شهروندی دومینیکا

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.